با توجه به گرايش شديد و گسترده مردم عزيزمان به طب سنتي، و کمبود منابع کافي براي عرضه داروهاي گياهي به‌صورت رسمي و با مجوز سازمان غذا و دارو، با پشتوانه 20 سال تجربه و حضور مجموعه‌اي از افراد متخصص، به‌منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه، فعاليت خود را به‌صورت رسمي در سال 1392 آغاز کرديم.

در اين زمان، علاوه بر موارد مذکور، اين شرکت با تأليف کتاب ارزشمند “مباني طب سنتي” فعاليت خود را در زمينه تحقيق و تأليف نيز آغاز کرد.

بخش تحقيق و تأليف شرکت شفانگر نظري با بهره‌گيري از افراد متخصص در زمينه‌هاي طب سنتي، طب اسلامي، مفردات گياهي، مفردات حيواني، مفردات معدني، معالجه و درمان، ترجمه و ويرايش علمي متون کهن، ترجمه و ويرايش متون عربي و انگليسي، ويراستاري ادبي، امور فني تدوين و صفحه‌آرايي و… ، با تلاش و کوشش شبانه‌روزي، در حال چاپ آثار ارزشمند است و قصد دارد مجموعه‌اي ارزشمند از دايرةالمعارف‌هاي طب سنتي و طب اسلامي را به رشته تحرير درآورد تا راه تحقيق و پژوهش را براي دانش‌پژوهان محترم هموار سازد.

برنامه بخش تحقيق و تأليف شرکت شفانگر نظري براي نشر اين مجموعه‌ها، شامل کتاب‌هاي زير است:

  1. دايرةالمعارف طب سنتي – مباني؛ (چاپ شده)
  2. دايرةالمعارف طب سنتي – مفردات؛ (چاپ شده)
  3. دايرةالمعارف طب سنتي – داروسازي؛
  4. دايرةالمعارف طب سنتي – معالجات؛
  5. دايرةالمعارف طب سنتي – لغت‌نامه؛
  6. دايرةالمعارف طب اسلامي – مفردات؛
  7. دايرةالمعارف طب اسلامي – آداب؛
  8. دايرةالمعارف طب اسلامي – معالجات. (چاپ شده)

 

تاکنون 3 اثر از اين موارد چاپ شده است و بقيه کتاب‌ها نيز در مرحله پژوهش و تدوين مي‌باشد که به‌زودي به علاقه‌مندان اين رشته عرضه خواهد شد.

ارائه مطالب به‌صورت بسيار آسان و قابل فهم، استفاده از تجارب اطبا و اساتيد معاصر، و استفاده از علم روز، از نکات قابل توجه و متمايز اين کتاب‌هاست.

 

سفارش کتاب

کاربر گرامی شما میتوانید از طریق بخش فروشگاه کتاب، به صورت اینترنتی سفارش ارسال کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.