با توجه به گرایش شدید و گسترده مردم عزیزمان به طب سنتی، و کمبود منابع کافی برای عرضه داروهای گیاهی به‌صورت رسمی و با مجوز سازمان غذا و دارو، با پشتوانه 20 سال تجربه و حضور مجموعه‌ای از افراد متخصص، به‌منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه، فعالیت خود را به‌صورت رسمی در سال 1392 آغاز کردیم.

در این زمان، علاوه بر موارد مذکور، این شرکت با تألیف کتاب ارزشمند “مبانی طب سنتی” فعالیت خود را در زمینه تحقیق و تألیف نیز آغاز کرد.

بخش تحقیق و تألیف شرکت شفانگر نظری با بهره‌گیری از افراد متخصص در زمینه‌های طب سنتی، طب اسلامی، مفردات گیاهی، مفردات حیوانی، مفردات معدنی، معالجه و درمان، ترجمه و ویرایش علمی متون کهن، ترجمه و ویرایش متون عربی و انگلیسی، ویراستاری ادبی، امور فنی تدوین و صفحه‌آرایی و… ، با تلاش و کوشش شبانه‌روزی، در حال چاپ آثار ارزشمند است و قصد دارد مجموعه‌ای ارزشمند از دایرهالمعارف‌های طب سنتی و طب اسلامی را به رشته تحریر درآورد تا راه تحقیق و پژوهش را برای دانش‌پژوهان محترم هموار سازد.

برنامه بخش تحقیق و تألیف شرکت شفانگر نظری برای نشر این مجموعه‌ها، شامل کتاب‌های زیر است:

  1. دایرهالمعارف طب سنتی – مبانی؛ (چاپ شده)
  2. دایرهالمعارف طب سنتی – مفردات؛ (چاپ شده)
  3. دایرهالمعارف طب سنتی – داروسازی؛
  4. دایرهالمعارف طب سنتی – معالجات؛
  5. دایرهالمعارف طب سنتی – لغت‌نامه؛
  6. دایرهالمعارف طب اسلامی – مفردات؛
  7. دایرهالمعارف طب اسلامی – آداب؛
  8. دایرهالمعارف طب اسلامی – معالجات. (چاپ شده)

 

تاکنون 3 اثر از این موارد چاپ شده است و بقیه کتاب‌ها نیز در مرحله پژوهش و تدوین می‌باشد که به‌زودی به علاقه‌مندان این رشته عرضه خواهد شد.

ارائه مطالب به‌صورت بسیار آسان و قابل فهم، استفاده از تجارب اطبا و اساتید معاصر، و استفاده از علم روز، از نکات قابل توجه و متمایز این کتاب‌هاست.

 

سفارش کتاب

کاربر گرامی شما میتوانید از طریق بخش فروشگاه کتاب، به صورت اینترنتی سفارش ارسال کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.