درباره ما

بسمه تعالی
شرکت دانش بنیان شفانگر نظری در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص گسترش استفاده از طب سنتی با علوم بومی در  برنامه پنجم توسعه با هدف تولید و گسترش داروهای گیاهی و طبیعی کار خود را آغاز نمود .
شرکت دانش بنیان شفانگر نظری در دی ماه ۱۳۹۲ با شماره ثبت ۱۲۶۷۰ کار خود را در زمینه تولید دارو و فراورده های طبیعی و گیاهی و با مدیریت حکیم سید محمد علی سید نظری شروع کرد .
هسته اصلی شرکت متشکل از متخصصین روز داروسازی کشور همراه با متخصصین طب سنتی می باشد .
گروه  R & Dشرکت در ابتدا با توجه به تحقیقات و پژوهش های خود کتاب های متنوعی در زمینه طب به نگارش رساند که از آنها می توان به کتاب های زیر اشاره کرد .
۱- کتاب علم الادویه  در معرفی مفردات گیاهی ، حیوانی و معدنی که به نوبه خود در خصوص نمایان کردن مفردات حیوانی و معدنی کار قابل توجه ای است .
۲- کتاب مبانی طب سنتی حاوی ناگفته‌هایی در مورد طب سنتی ،دسته‌بندی علم طب و شرح جزئیات آن، بیان مطالب دشوار طبی به زبانی شیوا و همه فهم
۳- کتاب کشته سازی از کتاب های تخصصی داروسازی سنتی می باشد که نمونه ای در بازار ندارد .
۴- کتاب نبض شناسی و تشخیص این کتاب حاوی مطالبی درباره انواع حالات نبض و نحوه تشخیص حالات و بیماری های فرد از روی نبض دست ها می باشد .
و ….
شرکت با توجه به سابقه خود و تحقیقات مفصل در زمینه طب سنتی با ایجاد گروه دیگری از متخصصین فن ساخت داروهای گیاهی خود را آغاز نمود . که از آن جمله به موارد زیر اشاره می شود .
۱- داروی مسکن حب جدوار :  از اثرات این دارو خواص فوق العاده تسکینی همراه با اثرات تقویتی است
۲- داروی ترک اعتیاد حب الشفاء : داروی ترک اعتیاد گیاهی
۳- داروی معده کپسول گل (اکسیر معده) : داروی فوق العاده برای ناراحتی ها و مشکلات معده
۴- شربت مصفای خون : برای برطرف کردن غلظت خون و مسهل اخلاط ثلاثه
و ….
بخش فروش اینترنتی محصولات شرکت :
در سایت شرکت داروسازی شفانگر علاوه بر توضیحات خدمات و محصولات دارویی شرکت ، امکان خرید آنلاین محصولات ایجاد شده است که کاربران سایت بتوانند محصولات شرکت را به صورت اینترنتی خرید نمایند و در بخش فروش اینترنتی سایت داروهای شرکت که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند و نیز کتاب های تالیف شده حکیم سید محمد علی سید نظری (مدیر عامل شرکت) جهت خرید عموم قرار داده می شود و محصولات خریداری شده در اسرع وقت و با پست پیشتاز  ارسال می شود و هزینه را می توانید به صورت آنلاین یا درب منزل پرداخت نمائید.
شماره های تماس : ۰۲۵۳۸۸۲۳۱۱۹ – ۰۲۵۳۲۸۱۶۱۲۰ – ۰۹۳۳۰۷۶۴۲۰۰
کانال های  تلگرام : shefanegar@ 
دورنگار :۰۲۵۳۲۸۱۳۸۹۴

کد پستی : ۳۷۴۹۱۱۳۹۱۶

پست الکترونیک :info@shefanegar.ir

آدرس : قم ، پردیسان ، خیابان دانشجو ، خیابان مولوی ، پارک علم و فناوری قم ، ساختمان مروارید ۱۰ ، طبقه سوم ، شرکت داروسازی شفانگر