تصویر دوره

دوره کاربر گیاهان دارویی

کاربر گیاهان دارویی شغلی است از گروه کشاورزی (امور زراعی و باغی). این شغل وظایفی از قبیل طبقه بندی و کاربرد گیاهان دارویی ، توزین ، خشک کردن و ترکیب و استخراج مواد مؤثره در ساخت گیاهان داروهای گیاهی و بسته بندی آنها و برقراری ارتباط با واحد های داروسازی گیاها را در بر دارد و با مشاغلی همچون تولید کنندگان گیاهان دارویی ، کارشناسان خدمات کشاورزی و متخصصان طب سنتی در ارتباط است.

نوع دوره آموزشی

حضوری - کارگاهی

طول دوره

6 روز | صبح و عصر

هزینه دوره

3,000,000 تومان

سرفصل های دوره 

  • شناخت حدودا بیش از 40 گیاه پر کاربرد
  • شناخت مواد موثره و طبقه بندی مواد موثره گیاهان دارویی
  • شناخت خواص و کاربرد گیاه
  • طبقه بندی کردن و کاربرد گیاهان دارویی
  • توزین گیاهان دارویی
  • خشک کردن گیاهان دارویی
  • ترکیب گیاهان دارویی
  • بسته بندی گیاهان دارویی
  • استخراج مواد موثر گیاهان دارویی
  • ساخت داروهای گیاهی (جامد،نیمه جامد و محلول)

جزئیات دوره کاربر گیاهان دارویی

مزایای این دوره نسبت به دوره های مشابه ؟

پیش نیاز این دوره ؟

توانایی های پس از گذراندن دوره ؟

طول دوره

این دوره بصورت 6 روز اموزش حضوری در دو شیفت صبح و عصر برگزار خواهد شد که پس از طی اموزش حضوری در گروه مباحثه عضو خواهد شد و از اموزشهای مجازی نیز برخوردار خواهد بود.

سوالات متداول

نحوه دریافت مدرک به چه صورت هست؟

در پایان دوره به کاراموزان گواهی اموزشی اهدا می شود . کاراموز معرفی به پورتال فنی و حرفه ای خواهد شد و پس از گذراندن تایم پورتال (حداقل 2ماه) در تاریخ اعلام شده در ازمون کتبی و عملی شرکت کرده و پس از قبولی موفق به کسب مدرک بین المللی با عنوان گواهی مهارت کار گیاهان دارویی خواهد شد که این گواهی در بیش از 100 کشور جهان معتبر هست و قابلیت ترجمه را دارد

نحوه محاسبه هزینه دوره؟

هزینه این دوره 3 میلیون تومان می باشد، باتوجه به انتخاب نوع اسکان، محاسبه هزینه ثبت نام برابر یکی از موارد ذیل خواهد بود:1- درصورت انتخاب اسکان از نوع عمومی و برای 1 نفر، هزینه اسکان رایگان است و مجموع هزینه ثبت نام برابر است با 3 میلیون تومان.2- درصورت انتخاب اسکان از نوع هتل، به ازای هر شب برای هر نفر مبلغ 500 هزارتومان می باشد که به هزینه دوره اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است طول دوره 6 روز ( 5 شب) می باشد.3- در صورت انتخاب اسکان از نوع عمومی + حضور همراه، هزینه اسکان به ازای هر شب برای هر نفر همراه 80 هزارتومان می باشد که به هزینه دوره اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است طول دوره 6 روز ( 5 شب) می باشد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای آندسته از عزیزانی که قصد راه اندازی عطاری را دارند پیشنهاد میشود و در واقع یکی از پیشنیاز های اصلی راه اندازی عطاری است. با فراگیری مسائل مطرح شده در این دوره توانایی شما در مدیریت عطاری خود و در نتیجه فروش بهتر افزایش خواهد یافت.

دوره های آموزشی مرتبط و هم خانواده این دوره چیست؟

عرقیات خانگی گیاهان دارویی - فروشنده گیاهان دارویی

ثبت نام و شرکت دوره

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را با دقت تکمیل و هزینه دوره را پرداخت نمایید.
کارشناسان پشتیبانی دوره با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره رایگان دوره : 09933544542